9 Ekim 2009 Cuma

ultrAslan gerekeni yapmış bile!Bu sabah saatlerinde kıyamet kopmuş bile! Ben Ercan Saatçi yazımı yazmadan birkaç saat önce ultrAslan bizim sesimiz olmuş ve çok güzel bir şekilde tepkimizi koymuş bu olaya Galatasaray taraftarı olarak. "Hürriyet alma, aldırma!" başlığıyla ultraslan.com'da yer alan protesto yazısı ise şöyle:

BÜYÜK GALATASARAY TARAFTARI!
Son günlerde gerek medyada yer alan haberler, gerekse kulağımıza gelen duyumlara göre fanatik Fenerbahçeli Ercan Saatçi nin, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni kayınbabası Ertuğrul Özkök tarafından, aynı gazetenin spor müdürlüğüne getirileceğini öğrendik. Galatasaray düşmanlığı tohumları ekmeye çalışan damat Ercan Saatçi, taraflı ve saçma yazılarının her satırını da tahrik kelimeleriyle süslemeyi iyi becermektedir. Böyle bir kişinin günden güne dibe vuran spor medyasında söz sahibi olması kabul edilemez bir durumdur. ultrAslanlar olarak buna tepkisiz kalmamız söz konusu olamaz! Aşağıdaki iletişim bilgilerinden Türkiye Cumhuriyeti Kanunları'na uygun, Büyük Galatasaray Taraftarı'na yakışacak şekilde tepkimizi telefon, mail, fax ve linklerdeki formlardan dile getirelim.

Yaşasın GALATASARAY
Yaşasın Bağımsız ultrAslan
Hürriyet Medya Towers 34212
Güneşli/IstanbulTelefon: (0212) 677 00 00Fax No: (0212) 677 08 46 / (0212) 677
07 77E-posta: interneteditor@hurriyet.com.tr
/ mektup@hurriyet.com.tr http://proje.hurriyet.com.tr/bizeulasin/ http://okurtemsilcisi.hurriyet.com.tr/SizdeYazin.aspx


Tepki çok güzel. Ama spor müdürü olsun veya olmasın, Ercan Saatçi, Gürcan Bilgiç gibi isimleri bünyesinde barındıran hiçbir gazeteyi almam ve elimden geldiğince "aldırmam"...

Hiç yorum yok: